12 травня у Києві відбулася масштабна галузева подія — конференція «Реформування сектору централізованого теплопостачання України (ReWarm)». Захід об’єднав представників профільного Міністерства, Держенергоефективності, науковців КПІ ім. Ігоря Сікорського та провідних міжнародних консультантів для обговорення модернізації нашої енергетичної інфраструктури.

Дискусії були надзвичайно жвавими та фаховими.
У межах технічної сесії виступив голова правління нашої Асоціації Eduard Pastushenko із доповіддю про практичні кейси реалізації проєктів в Україні.
Ключові тезиси виступу:
Технологія теплових насосів в Україні — це не теорія, а понад 15 років успішної експлуатації на промислових та комунальних об’єктах.
На прикладах модернізації заводу «Мотор Січ», Миколаївблтеплоенерго та Київводоканалу було продемонстровано, що термін окупності проєктів може становити від 8 місяців до 2 років завдяки високим показникам СОР.
Від використання енергії стічних вод та вентиляційних каналів багатоповерхівок до утилізації скидного тепла когенераційних установок.
Ми наголошуємо на використанні виключно надійних європейських компонентів для гарантування життєздатності бізнес-моделей.
Асоціація теплових насосів України завжди відкрита до співпраці.
Якщо у вас виникли питання щодо:
— звертайтеся до нас за контактами Асоціації.
Разом ми зробимо українську енергетику ефективною та незалежною!
